Warning: session_start(): open(/home/users/alldom/public_html/szklarzkalisz/files/tmp/sess_67874af462a3034f4b8f7d23ea999cfb, O_RDWR) failed: Disk quota exceeded (122) in /home/users/alldom/public_html/szklarzkalisz/concrete/startup/session.php on line 34
Alldom :: ASORTYMENT

 FB.png 

Jeśli masz szybkie zapytanie – zadzwoń: telefon.png 62 766 24 23

Jeśli potrzebujesz więcej informacji - napisz do nas: koperta.png biuro@alldom.pl

Zapraszamy również na nasze strony:  wydruki-na-szkle.png alldompl.png

Szukaj

 

ASORTYMENT

W naszym szerokim asortymencie znajdą Państwo:
- różne rodzaje i grubości  szkła
- lustra w różnych kolorach
- lacobel
- lacomat
- szkło laminowane
- wydruki na szkle

                             szklooo.jpg

 

 1. SZKŁO FLOAT - (zwykłe niehartowane)
  Szkło float to standardowy , ekonomiczny rodzaj szkła, najczęściej wykorzystywany przy produkcji elementów wystroju i wyposażenia wnętrz. Posiada gładka powierzchnię , dostępne w szerokim zakresie grubości, jest przeźroczyste , lecz posiada lekko zielonkawy odcień widoczny szczególnie na krawędziach szkła.
   
 2. SZKŁO OPTIWHITE – (bezbarwne niehartowane)
  Szkło optiwhite to rodzaj szkła o większej przejrzystości , oraz wyższej przepuszczalności światła  , jest również znacznie bielsze od szkła float. Szkło takie znajduje zastosowanie szczególnie w sytuacjach gdy estetyka i przeźroczystość maja duże znaczenie.
   
 3. SZKŁO HARTOWANE– (float lub optiwhite)
  Szkło hartowane, jest w dużym stopniu ( nie całkowicie!) odporne na działanie wysokiej temperatury, posiada dodatkowo tę zaletę, że w razie stłuczenia rozpada się na drobne kawałki - a więc jest bezpieczniejsze i dlatego zaleca się je stosować np. w kabinach prysznicowych, dużych przegrodach pomieszczeń itp. Przed poddaniem szkła procesowi hartowania należy oszlifować krawędzie i wyciąć potrzebne otwory - później będzie to niemożliwe.
   
 4. SZKŁO ŻAROODPORNE
  Szkło żaroodporne jest to rodzaj szkła przygotowanego na działanie wysokiej temperatury , stosowany w kominkach i wszystkich miejscach narażonych na działanie wysokiej temperatury. Niestety barierą może być wysoka cena i wydłużony termin realizacji.
   
 5. LUSTRO SREBRNE
  Lustro o grubości 4 mm , popularne i znane wszystkim mające wiele  zastosowań w każdym pomieszczeniu i na wszelkich powierzchniach.
   
 6. LUSTRO BRĄZ
  Lustro o grubości 4mm, o lekko brązowo-złotym odcieniu  , jego odbicie mawysublimowany , elegancki charakter.
   
 7. LUSTRO GRAFIT
  Lustro o grubości 4mm, o szaro-popielatej poświacie , wybierane donowoczesnych , industrialnych wnętrz.
   
 8. LUSTRO ZIELONE , NIEBIESKIE I ZŁOTE -  na zamówienie

 9. SZKŁO LACOBEL
  Szkło Lacobel jest szkłem float pokrytym z jednej strony lakierem wysokiej jakości. Zastosowany lakier jest przyjemny środowisku, a kolor i wygląd zabezpieczony przez szkło, gdyż warstwa lakieru znajduje się po stronie struktury nośnej. Jest to szkło o grubości 4 mm. Nadaje się on do zastosowania między szafkami a blatem kuchennym, niestety nie może być poddane hartowaniu.Główna zaleta: obróbka przemysłowa gwarantuje regularne wykończenie.

  Lacobel występuje w 25 odcieniach


LUSTRA

LACOBELE


Warning: Unknown: open(/home/users/alldom/public_html/szklarzkalisz/files/tmp/sess_15806d4b17bb021ad865fcfecb03f44b, O_RDWR) failed: Disk quota exceeded (122) in Unknown on line 0

Warning: Unknown: Failed to write session data (files). Please verify that the current setting of session.save_path is correct (/home/users/alldom/public_html/szklarzkalisz/files/tmp) in Unknown on line 0