Warning: session_start(): open(/home/users/alldom/public_html/szklarzkalisz/files/tmp/sess_aac69e643c72cf767180f75781ec8d13, O_RDWR) failed: Disk quota exceeded (122) in /home/users/alldom/public_html/szklarzkalisz/concrete/startup/session.php on line 34
Alldom :: Kuchnie

 FB.png 

Jeśli masz szybkie zapytanie – zadzwoń: telefon.png 62 766 24 23

Jeśli potrzebujesz więcej informacji - napisz do nas: koperta.png biuro@alldom.pl

Zapraszamy również na nasze strony:  wydruki-na-szkle.png alldompl.png

Szukaj


SZKŁO W KUCHNI

Kuchnia jest sercem domu – musimy o nią dbać najbardziej.

Tam spędzamy dużo czasu , często spotykają się tam wszyscy domownicy. Od Ciebie zależy więc czy nadasz temu wnętrzu atrakcyjny, absolutnie niepowtarzalny klimat. Możesz ten efekt osiągnąć szybko i niedrogo zamawiając wydruk na szkle – tzw. panel szklany – do przyklejenia lub zamocowania na ścianie w kuchni, najczęściej między blatem, a górnymi szafkami (tam gdzie zwykle położone są tradycyjne płytki).

czytaj o promocjach

 

 WYDRUKI NA SZKLE 89.jpg

 

Wyobraź sobie ,że zaledwie w ciągu 2 godzin możesz uzyskać fantastyczny efekt odmieniający nie do poznania twoją kuchnię. Na dodatek spersonalizowany tak bardzo, że chodząc co rano z filiżanką kawy, za każdym razem odczuwasz głęboką satysfakcję, że sam wykreowałeś wnętrze, które jest tylko Twoje i robi wrażenia na gościach.

 WYDRUKI NA SZKLE 90.jpg

 

Od Twojej inwencji zależy efekt końcowy. To Ty decydujesz: wybierasz fotografię, pejzaż, zdjęcię z wakacji, ciekawą grafikę czy rysunek wektorowy. Kolorowy, czarno – biały czy z efektem seppi –  paleta możliwości jest praktycznie nieograniczona.

 

WYDRUKI NA SZKLE 91.jpg

 

Nie musisz się decydować na szklany pnale między blatem a szafkami. Możesz mieć w swojej kuchni również oryginalne szklane fronty z grafiką:

WYDRUKI NA SZKLE 91.jpg

 

Pamietaj o tym co zyskujesz: 

Szklany panel z wydrukiem nie posiada fug - jego powierzchnia jest idealnie gładka, przez co jest niezwykle łatwa w utrzymaniu czystości.

Szybki (1- 2 godz.) i czysty montaż (możliwy również we własnym zakresie), nie angażuje domowników do generalnych porządków – jak ma to miejsce w przypadku tradycyjnych płytek ceramicznych.

Inowacyjny i modny produkt – najbardziej nowoczesny i design'erski sposób modnego ozdobienia swojego mieszkania.

 
Warning: Unknown: open(/home/users/alldom/public_html/szklarzkalisz/files/tmp/sess_d04d87a9009e13b1ad9e313aa2b741bb, O_RDWR) failed: Disk quota exceeded (122) in Unknown on line 0

Warning: Unknown: Failed to write session data (files). Please verify that the current setting of session.save_path is correct (/home/users/alldom/public_html/szklarzkalisz/files/tmp) in Unknown on line 0